+48 14 681 78 17
Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

Poznaj naszą
historię

O firmie

1999

1999

Jesteśmy firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 1999r. Nasza pierwsza siedziba znajdowała się wtedy w małym parterowym budynku.

2008

2008

Dzięki zaangażowaniu i wierze w sukces, zjednaliśmy sobie coraz większe grono nowych Klientów, co  pozwoliło nam już po 7 latach rozpocząć budowę nowej siedziby by w 2008 roku przenieść do własnego, nowoczesnego budynku i magazynów, które spełniają najwyższe normy jakościowe i logistyczne.

2016

2016

W 2016 r. nadszedł dla nas wyjątkowy czas, na który złożyło się wiele lat zaangażowania w pracę i jednocześnie spełniło nasze marzenie, mogliśmy rozpocząć inwestycję związaną z działem Fleksografii, co pozwoliło nam zdobywać nowe rynki i rozszerzyć naszą działalność o produkty z zakresu farmacji, kosmetologii, jak również firm z branży FMCG.

Wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodnie normami ISO 9001:2015, oraz uzyskaliśmy Certyfikat HACCP a wkrótce zostanie wdrożony Certyfikat BRC.

2018

2018

Obecnie Drukarnia Millenium jest certyfikowanym dostawcą zadrukowanej folii do blistrów w Polsce, co daje nam możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie i dostosowanie oferty handlowej szytej na miarę każdego Klienta.

Nieustannie utrzymujemy i doskonalimy system zarządzania jakością, czego dowodem są coroczne audyty nadzoru prowadzone przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą SGS Polska Sp. z o.o.

Wartością najwyższą dla Naszej Drukarni są przede wszystkim Klienci

Klienci, których traktujemy z szacunkiem i pomagamy znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązania poligraficzne, tak by kooperacja z nami przynosiła jak najwięcej wymiernych korzyści. Chętnie doradzamy w sprawach technicznych, aby umożliwić Klientowi wybranie najbardziej atrakcyjnej cenowo oferty.

Ponadto dbając o pozabiznesowe relacje z naszymi pracownikami, każdego roku staramy się wyszukać wyjątkowe miejsce na wspólny relaks i odskocznię z dala od problemów i codziennych obowiązków.

Wszystkich Państwa, którzy są zainteresowani szerszymi informacjami na temat naszej drukarni, zachęcamy do osobistego kontaktu lub poprzez stronę internetową www.drukmillenium.pl.

Wstępując w szeregi naszych wyjątkowych Klientów, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług i współpracy z profesjonalistami, którzy są dostępni na każdym etapie powstawania Państwa zamówienia.