+48 14 6 817 817
Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

1999

1999

Jesteśmy firmą, która rozpoczęła swoją działalność w 1999r. Nasza pierwsza siedziba znajdowała się wtedy w małym parterowym budynku.

2008

2008

Dzięki zaangażowaniu i wierze w sukces, zjednaliśmy sobie coraz większe grono nowych Klientów, co  pozwoliło nam już po 7 latach rozpocząć budowę nowej siedziby, by w 2008 roku przenieść do własnego, nowoczesnego budynku i magazynów, które spełniają najwyższe normy jakościowe i logistyczne.

2016

2016

W 2016 r. nadszedł dla nas wyjątkowy czas, na który złożyło się wiele lat zaangażowania w pracę i jednocześnie spełniło nasze marzenie, mogliśmy rozpocząć inwestycję związaną z działem Fleksografii, co pozwoliło nam zdobywać nowe rynki i rozszerzyć naszą działalność o produkty z zakresu farmacji, kosmetologii, jak również firm z branży FMCG.

Wprowadziliśmy system zarządzania jakością zgodnie normami ISO 9001:2015, oraz uzyskaliśmy Certyfikat HACCP.

2018

2018

Obecnie Drukarnia Millenium jest certyfikowanym dostawcą zadrukowanej folii do blistrów, co daje nam możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie i dostosowanie oferty handlowej szytej na miarę każdego Klienta.

Nieustannie utrzymujemy i doskonalimy system zarządzania jakością, czego dowodem są coroczne audyty nadzoru prowadzone przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą SGS Polska Sp. z o.o.

2020

2020

W ciągu 20 lat naszej historii uzyskaliśmy renomę wiarygodnego i stabilnego partnera z zakresu wyspecjalizowanej produkcji poligraficznej. 
Dzięki zaufaniu naszych Klientów jak i zapotrzebowaniu na produkt, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej działalności o rynek opakowań. 

Jest to niezwykle ważna dla nas chwila – od teraz JEDNO MIEJSCE, a tak WIELE MOŻLIWOŚĆI.
 

NASZYM PRIORYTETEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTÓW

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysoko ocenianą jakością usług zaowocowała nawiązaniem stałych kontaktów biznesowych z szeroką gamą zadowolonych klientów wielu gałęzi przemysłu jak i rynku reklamowego.
Podstawą naszego modelu biznesowego jest przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa potencjalnego klienta, bez względu na rozmiar jego działalności na rynku krajowym, czy też zagranicznym. 

koledzy-z-pracy
Dając przykład ciągłego zaangażowania w bardzo dynamicznie rozwijający się rynek usług drukarskich mamy do zaoferowania najnowsze trendy związane z rynkiem reklamowym (mając na uwadze druk offsetowy), w połączeniu z rynkiem opakowań.

Oferujemy szerokie spektrum usług związanych z opakowaniami kartonowymi, także z użyciem najnowszych rozwiązań w dziedzinie druku fleksograficznego.

Szukasz idealnego rozwiązania dla swoich produktów?
Skontaktuj się z nami.