+48 14 6 817 817
Wciśnij Enter aby wyszukać frazę lub ESC aby zamknąć wyszukiwarkę

DRUK FLEKSOGRAFICZNY

Drukujemy nie tylko na papierze. 
Opcji jest wiele, a nasza oferta bardzo elastyczna.

Nasza oferta produkcyjna

Podążamy za dynamicznie rozwijającym się rynkiem opakowaniowym, a wraz z nim dużym przełomem jaki dokonał się w ostatniej dekadzie w tradycyjnym druku fleksograficznym. 
Technologia ta staje się jedną z bardziej atrakcyjnych opcji druku pod względem osiągalnej jakości, a tym samym coraz większej opłacalności produkcji materiałów opakowaniowych.
Oferujemy druk w technologii fleksograficznej przy wykorzystaniu farb typu standard UV lub farb typu niskiej migracji UV LM.

Zadruk na aluminium farmaceutycznym

Folia aluminiowa do blistrów farmaceutycznych używana jest głównie do zamykania suchych form leków oraz suplementów diety (drażetek, tabletek).

Saszetki  

Posiadamy możliwość zadruku materiałów wykorzystywanych do produkcji saszetek o dowolnym układzie podłoża, ściśle dostosowanym do potrzeb klienta.
Zadrukowany materiał saszetkowy przeznaczony jest do wypełnienia dowolną zawartością według indywidualnych potrzeb.

Etykiety

Etykiety drukowane są na różnorodnych papierach lub folii PP, PE pokrytych od spodu warstwą specjalistycznego kleju, co umożliwia ich szybki montaż na docelowym produkcie.
Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, mamy możliwość wydrukowania nawet najbardziej skomplikowanych projektowo etykiet.

Etykiety specjalne

Etykiety zabezpieczające tzw. plomby stanowią trwałe zabezpieczenie opakowań przed ich niepowołanym otwarciem.
W swojej strukturze posiadają innowacyjne technologie pozostawiając ślad informujący o tym, czy opakowanie zostało otwarte w nieodpowiednim celu.

Etykiety wielowarstwowe

Etykiety wielowarstwowe (znane również pod określeniem peel-off) znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zmieszczenie dużej ilości wymaganych informacji na relatywnie niedużej powierzchni. Etykiety tego typu składają się z dwóch warstw, połączonych w sposób tymczasowy za pomocą specjalistycznych klejów odlepnych wielorazowego użytku,
umożliwiając dotarcie do zawartych informacji na każdej z warstw z osobna. W naszej ofercie proponujemy dodatkowy, unikany system zadruku na stronie warstwy klejącej, tzw. druk rewersowy.

Druk folii BOPP

Owijki znajdują doskonałe zastosowanie w branży spożywczej,chemicznej, gospodarstwa domowego oraz branży farmaceutycznej i kosmetycznej.
Owijki polipropylenowe białe lub transparentne są atrakcyjnym rozwiązaniem reklamowym dla docelowego produktu.
Stanowią doskonałą alternatywę do etykiet samoprzylepnych.
Są bardziej odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz łatwo usuwalne z opakowań w celu ich recyklingowej selekcji.
Transparentne podłoża wpływają na znakomity efekt wizualny. 

Sitodruk

Sitodruk to technologia druku oparta na wykorzystaniu dedykowanego lakieru UV poprzez jego aplikację specjalnie utworzonymi sitami rotacyjnymi. W procesie druku lakier zostaje wyciśnięty przez utrwaloną na powierzchni sita szatę graficzną, a następnie poddany procesowi polimeryzacji. Proces ten utrwala lakier tworząc trwałą, wypukłą powłokę. Technika sitodruku uszlachetnia wizualnie wybrane elementy nadruku, takie jak loga firmowe lub wybrane teksty, czy też znaki graficzne.
 

Nasze możliwości technologiczne uszlachetnią każdy produkt

  • lakierowanie wybiórcze lub po całości 
  • lakierowanie kontrastowe: lakier błysk w połączeniu z lakierem matowym
  • laminacja foliami cienkowarstwowymi błysk, mat, velvet.
  • cold-stamping: foliowanie metalizowanymi foliami o dowolnej kolorystyce
  • zadruk folii metalizowanych dowolnym kolorem 
  • tłoczenie
  • druk rewersowy po stronie kleju

Inspekcja
i konfekcjonowanie

W czasie konfekcjonowania zadrukowanych materiałów, dokonujemy cyfrowej inspekcji druku w celu wyeliminowania błędów drukarskich jak i wad materiałowych.